metamorfozytrojmiasto

Metamorfozy Trójmiasto

METAMORFOZY TRÓJMIASTO to profesjonalne sesje wizerunkowe, przy których pracują kreatywne kobiety z dziedzin:wizażu i stylizacji, fryzjerstwa, dietetyki, fitnessu. Grupa założona przez fotograf Dominikę Kamiński. W zależności od potrzeb klientki Metamorfozy Trójmiasto sesje zdjęciowe dzielą się na:

-Metamorfozy Trójmiasto ‘fast’-organizowane raz w miesiącu w Sopocie (z usługą fryzjerki i makijażystki, stylistki). Oprócz zdjęć casual czy zdjęć buduarowych to również idealne rozwiązanie dla uzyskania profesjonalnych zdjęć biznesowych na swoją stronę www, facebook czy CV. Cennik i pakiety

– 3miesięczne METAMORFOZY TRÓJMIASTO (wszystkie pakiety znajdziesz tutaj) (z usługą personalnego trenera, dietetyka, fryzjerki, makijażystki, stylistki). To idealny prezent dla przyjaciółki bądź samej siebie. Każda z nas zasługuje na chwilę uwagi, na indywidualne podejście, na 3miesięczne METAMORFOZY TRÓJMIASTO zapomnienie ‘na chwilę’ o wszystkich obowiązkach. Każda z nas zasługuje, by pokazać światu jak pięknymi kobietami jesteśmy!

MetamorfozyTrojmiastoFotoDomiBEATA_SZARLOWSKA MetamorfozyTrojmiastoFotoDomiDOMINIKA_KAMIŃSKI MetamorfozyTrojmiastoFotoDomiOLGA_KOWALSKA

Naszą misją jest wydobycie naturalnego piękna jakie tkwi w każdej kobiecie, nasza misja to również naładowanie pozytywną energią każdą kobietę, która chce w końcu zrobić coś fajnego dla siebie samej lub bliskiej osoby. Naszą misją jest motywacja kobiet do dalszych zmian, nie bania się ich, do pokazania światu, że możesz wszystko, jeśli tylko chcesz 🙂 Empatia, profesjonalizm, luz-hasła przewodnie każdej naszej sesji zdjęciowej Metamorfozy Trójmiasto.

Zapraszamy do współpracy specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa, makijażu oraz stylizacji.

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sesje fotograficzne z kreowaniem wizerunku